Free Internet Speed Booster indir

Free Internet Speed Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free Internet Speed Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin internet bağlantısını hızlandırmanızı sağlıyor.

Free Internet Speed Booster uygulaması, Android mobil cihaz sahiplerinin cihazlarının internet temas hızlarını arttırabilmek için kullanabilecekleri bedava araçlar aralarında yer alıyor ve bu nedenle temas kapasitesinden daha bereketli bir şekilde faydalanılabilmesine ihtimal tanıyor. Eğer Android’inizin internet gezinti hızından hoşnut değilseniz göz atabileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Bu alandaki bazı öteki uygulamaların tersine herhangi bir akort veya detay barındırmayan tatbik, doğruca hızlandırma işlemini başlatabilmenize olanak tanıyor ve böylece teknik konularda bir bilginiz olmasa da internet hızınızın arttırılmasını sağlıyor.

Mobil operatörünüzün kalitesine ve cihazınızdaki esas donanımlara tarafından değiştirme gösterebilse de genellikle yüzde 40 ve üzeri hız artışının yakalanabilmesi tatbik ile mümkün oluyor. Ama bu konuda pek çok bambaşka ayırıcı özellik olduğu için daha yüksek veya düşük hız artışlarıyla da yüz yüze gelmek muhtemel denilebilir.

DNS önbelleğini temizleyen ve ping hızını arttıran dilekçe, bunun yanına arkaplandaki boşboğaz internet harcayan uygulamaları durduruyor ve bu sayede ayrıca hızınızın keza de kotanızın korunmasına muavin oluyor. Root işlemi gerektirmediği için cihazının garantisini korumak isteyen kullanıcıların da seçim edebilecekleri internet hızlandırma uygulamaları aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi