FREE WiFi Password Recovery indir

FREE WiFi Password Recovery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FREE WiFi Password Recovery, Android cihazlarınız ile bağlandığınız WiFi’ların şifrelerini saklayarak sonradan kolayca kullanmanızı ya da paylaşmanızı sağlar.

FREE WiFi Password Recovery, yeni bir Android cihaz ile WiFi bağlantınıza bağlanmak isteyip şifreyi hatırlamadığınızda fazla işinize yarayacak olan bir Android aracı.

Android telefon ve tabletleriniz ile bağlandığınız tüm WiFi şifrelerini yedekleyerek saklayan tatbik, lüzum duyduğunuzda bu şifreleri kolayca paylaşma imkanı sunuyor. Böylelikle yeni ya da bambaşka bir aygıt ile kendi WiFi bağlantınıza gelmek istediğinizde veya herhangi bir arkadaşınızla WiFi bağlantınızın şifresini zahmetsizce paylaşabiliyorsunuz.

Başvuru doğru kesintisiz gitgide artarak süre geçirdiğiniz kafe ve benzeri mekanların da WiFi şifrelerini kaydederek daha sonra her tarafta gittiğinizde hem kendiniz ayrıca de arkadaşlarınız otomatik olark şifreyi kullanabilir.

Tek bir tıklama ile basit paylaşım özelliğine sahip olan WiFi Password Recovery uygulaması parola paylaşımlarını SMS ve E-posta ile gerçekleştirebiliyor.

Kendi Android cihazınız ile bağlantğınız bütün WiFi bağlantıların listesini gösteren kullanım bu bağlantıları ve şifrelerini yedekleyerek istediğinizde baştan kurtarmanızı sağlıyor. Ayrıca paylaşım yaparken size bir QR kod veren dilekçe, arkadaşlarınıza bu QR kod yardımıyla WiFi şifresini kolayca iltebiliyor.

Uygulamanın tek beceriksiz yanı ise sadece rootlanmış Android cihazlar üstünde çalışıyor olması. Eğer Android cihazınız rootlu değilse, malesef uygulamayı kullanabilmeniz mmkün yok. Ayrıca bu dilekçe WiFi şifrelerini kırmaz. Yani komşularınızın ya da yakın çevrenizdeki WiFi bağlantılarının şifrelerini size gösterme veya şifrelerini kırma özelliği bulunmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi