FrostWire indir

FrostWire indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FrostWire aradığınız müzik, resim ve video dosyalarını ve Word, PowerPoint, PDF dokümanını kolaylıkla bulup indirebileceğiniz Android için hazırlanmış bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

FrostWire, internet ağı üzerinden müzik, video, fotoğraf ve daha birçok kaynak dokümanlar indirebileceğiniz, yüksek hıza sahip ve iyice bedava çok iyi bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Program internet ağını kullanarak size binlerce müzik, resim, video, program ve belge dosyasını bulmanızda yardımcı olmaktadır.

Bu tür programların en fazla istek görebilen arabulucu ise müzik indirme aracıdır; bu programda ise müzik indirme aracı son derece geliştirilmiştir. İstediğiniz bir sanatçının albüm şarkılarının tümünü bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Ücretsiz dosya indirmede tam özgür Dosya erişiminde güvenlik duvarı kalkanını rahatça geçebilme Yüksek hızda dosya bulma ve indirme Torrent desteği Proxy desteği
En yüksek hızda ağ bağlantıları Emniyet duvarı korumasında dosya paylaşımı
Kaldığı yerden indirme işlemine devam edebilme
Filtreleme seçenekleri FrostWire kullanıcılarına özel chat odası Full albüm ve tek şarkı olarak müzik indirebilme Sade arayüzü ile birlikte gelen başvuru kolaylığı

Yayımcı Notu: FrostWire ile alternatifi olduğu LimeWire’a göre uygulama rahatlığını fazlasıyla bulacaksınız. Ayrıca bu programı LimeWire‘dan ayıran en manâlı nitelik yüksek hızı ve tamamen ücretsiz olması. Yani ücretli bir sürümü bulunmuyor. Dosya arama ve bulmada da LimeWire’dan hiçbir beceriksiz yanı olmayan ve birçok konuda daha üstün özellikler sergileyen program her geçen gün popülerliğini arttırıyor.

FrostWire aynı zamanda kendi bünyesi içerisinde öbür bir site olan FrostClick ile kullanıcılara indirmelerin 0 bedava olduğu bir site de sunuyor. Bu site içerisinde değişik popüler içeriklere ulaşabilir verilen linklerdeki torrent dosyalarını FrostWire ile açarak paylaşım dünyasının sınırlarını zorlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi