Fuelio indir

Fuelio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fuelio tamamen yakıt alımlarımızı uzun uzadıya peşine düşüp takip edebiliyoruz.

Fuelio, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve zeki telefonlarımız üzerinde kullanabilecğeimiz bir yakıt ölçümleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

En Ince Ayrıntısına Kadar ücretsiz olarak sunulan ve her seviyeden kullanıcı göre rahatlıkla kullanılabilecek pratiklikte olan Fuelio bir uçtan bir uca aldığımız yakıt miktarını detaylı bir şekilde ölçümleyebiliyoruz. Uygulamadan bütün anlamıyla verim alabilmek için uyumlu olarak kullanmamız gerekiyor.

Yakıt alımlarımızı ve gittiğimiz mesafeyi uygulamaya girerek ne kadar yaktığımızı, ayın hangi dönemlerinde yakıt aldığımızı ve yakıtı ne dek bereketli kullandığımızı hesaplayabiliyoruz. Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de grafik desteği sunması. Elde edilen verilerden oluşturulan grafikler son derece bilgilendirici oluyor ve bakımlı takip ediliyor.

Dropbox desteği de sunan başvuru formu, verilerimizi bulut hesabımızda saklayabilmemize olanak tanıyor. sık sık araç kullanıyorsanız ve yakacak ölçümü yerine getirmek istiyorsanız Fuelio’yu denemenizi öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi