FuelLog indir

FuelLog indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Aracınızın ne kadar yaktığını ve bakım aralıkları ahenkli olarak raporlayan FuelLog en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

FuelLog araba sahiplerinin mutlaka kullanması gereken uygulamalar aralarında yer alıyor. Bildiğiniz gibi yakacak fiyatları global pazarda artış sergiliyor. Özellikle ülkemiz şartlarını düşündüğümüzde yakacak tasarrufu yapmanın önemi daha belirgin ışık halkası geliyor.

Tükenen eski kalıntı yakıtların yerini elektrik teknolojileri alırken sürücüler de bu zaman dahilinde araçlarına daha az yaktırmanın yollarını arıyor. Az yakacak göstermek ayrıca bütçeye keza de çevreye katkıda bulunmakta. Bu maksat doğrultusunda hareket etmek isteyen sürücülere hoş bir haberimiz var: FuelLog.

Iyice ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile aracınızın ne kadar yaktığını, ne değin sürede bir yakacak aldığınızı, yakacak tüketiminizde meydana gelen değişimleri ve hatta bakım aralıklarını dahi hesaplayabilirsiniz. Şüphesiz bu saydığımız özelliklerden ötürü uygulamayı motosikletler için de kullanabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü birincil başlarda karmakarışık gibi gelse de bir zaman daha sonra alışınca epey elverişli ve bilgilendirici olduğunu anlıyoruz. Bütün bilgiler ahenkli ve bölümlere bölünmüş vaziyette sunuluyor. Uygulamayı kullanabilmek için şüphesiz belirtilen bilgileri eklemeniz gerekiyor. Mesela; yakıt fiyatı, en son yapılan bakım zamanı, servis ücreti, gidilen kilometre, sigorta maliyetleri ve tarih bilgileri. Bütün bunları düzenli bir şekilde hesaplayan FulLog kullanıcılara detaylı raporlar sunuyor.

Eğer siz de aracınızla yakından ilgiliyseniz ve yakıt konusunda hassassanız, FuelLog’u kullanmanız yerinde olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi