G Cloud Backup indir

G Cloud Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

G Cloud Backup, Android kullanıcılarına 1 GB’lık ücretsiz depolama alanı sunan kullanışlı bir data yedekleme uygulamasıdır.

G Cloud Backup, Android cihazlarınızda yer alan verileri herhangi bir durumda kaybetmemek için yedekleyebileceğiniz faydalı ve bedava bir uygulamadır. Android telefon ve tabletlerin tatbik oranı arttıkça, kullanıcıların ihtiyacı olan güvenilir bir depolama servisi de ortaya çıkmaktadır. Kullanıcıların küçük notlarını, fotoğraflarını, videolarını, dosyalarını ve kişisel bilgilerini saklayıp yedekleyebilecekleri pratik bir çözüme ihtiyaçları bulunmaktadır.

G Cloud Backup sahip olduğunuz tüm verileri yedekleyerek istediğiniz yerden erişmenize olanak sağlar. Bu servisten yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey ise e-posta adresiniz ve şifreniz ile antre yerine getirmek. Bu işlemden sonra 1 GB’lık depolama alanına ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. koskocoman bir bölge olmamasına karşın efektif olarak kullanıldığında oldukça faydalı olabilir.

Kılavuz bilgilerinizi, tarayıcı verilerinizi, sistem ayarlarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, arama kayıtlarınızı, mesajlarınızı ve dökümanlarınızı G Cloud Backup ile yedekleyerek kaybetme riskinizi ortadan kaldırarak istediğiniz lahza istediğiniz yerden erişme imkanı sağlayabilirsiniz. Sahip olduğu tüm özellikleri rahatlıkla kullanabileceğiniz modern ve şık bir arayüz ile birlikte gelen G Cloud Backup, bir fazla düzenleme seçeneğine sahiptir. bu düzenlemeler aralarında, yalnızca WiFi ile yedekleme yapma, bildirimler ve tarih akort etme gibi seçenekler mevcuttur. Uygulamanın tek eksi yönü olarak söyleyebileceğim, sunmuş olduğu bedava depolama alanının azlığıdır. bunun dışında yedekleme işlemleriniz için kullanabileceğiniz ideal uygulamalardan bir tanesidir.

Sizde değerli verilerinizin kaybolmasını engellemek ve güvende tutabilmek için bir yedekleme servisine gereksinim duyuyorsanız, G Cloud Backup uygulamasını ücretsiz olarak indirerek denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi