Game Booster & Launcher indir

Game Booster & Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Game Booster & Launcher oyun performansını artırmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır

Game Booster & Launcher eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir oyun hızlandırma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki cihazlarınıza bedava olarak indirip oynayabileceğiniz bir başvuru formu olan Game Booster & Launcher eğer Android cihazınızda oyunların bütün performans ile çalışamamasından şikayetçiyseniz başvurabileceğiniz bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletler kesin bellek miktarına sahipler. Oyunlar ise kastetmek için büyük miktarda abes bellek alanına ihtiyaç duyarlar. Eğer belleğiniz düşük öncelikli uygulamalar kadar işgal edilirse oyunların gereksinim duyacağı bellek alanı sağlanamayabiliyor ve bu da oyunlarınızın takılarak çalışmasına neden oluyor.

Game Booster & Launcher ile hafıza temizleme işlemini gerçekleştirerek oyunlarınızın Android cihazınız üzerinde bütün performans çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Başvuru RAM arıtma işlemini süratli ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmekte. Game Booster & Launcher ile oyunlarınızı hız yapmak için yapmanız gereken hız yapmak istediğiniz oyunları uygulamalar arasından seçmek ve oyun listenize eklemek. Sonrasında bu liste üzerinden süratli gitmek istediğiniz oyunun üstüne dokunuyorsunuz ve oyun hızlandırma işlemi gerçekleşiyor. Game Booster & Launcher siz oyununuzu oynarken arkadaki planda işe yaramayan ve kapanmayan uygulamaları otomatik olarak sonlandırıyor ve oyun performansınızı düşürmelerini engelliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi