GameBench indir

GameBench indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GameBench uygulaması bir uçtan bir uca Android cihazlarınızdaki oyunların neden düşük performans gösterdiklerini kolayca saptama edebilirsiniz.

GameBench uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin oyun performansını çok basit bir şekilde ölçebilmeniz için hazır bedava bir uygulama ve bu sayede akıllı cihazınızın kesin oyunlarda niçin düşük performans gösterdiğini veya hangi anlarda yavaşladığını öğrenmenizi sağlıyor. Bunun yanına hangi uygulamaların bataryanızı ne düzeyde tükettiğini de gösterebilen dilekçe, bu sayede mobil cihazı üstünde daha detaylı kontrol sahibi almak isteyenlerin sevebileceği bir ışık halkası geliyor.

Kurulum esnasında cihazınız rootluysa herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok ancak rootsuz olan cihazların bir defaya bile bile elde etmek üzere PC’ye bağlanması gerekiyor. Uygulamanın temel özelliklerine taramak gerekirse;

Ekranda beliren frame sayacı İşlemci ve ekran işlemcisi dilekçe oranları Oyunun takılmasına niçin olan anlar Batarya analizi ile zor tüketimini gözleme Anlaşılması Mümkün puanlandırma sistemi

Uygulamanın bedava versiyonunda yukarıda bulunan özellikler mevcut fakat üretici şirket profesyonel bir sürümün de fazla yakında yayınlanacağını ve kullanım içerisinden satın alınabileceğini belirtiyor. Dolayısıyla daha pozitif detaya varmak isteyen kullanıcıların biraz beklemesi gerekebilir.

Eğer sık sık oyun oynadığınız bir Android cihazınız varsa elbette oyunlarınızı inceleme edebilmek için kullanmanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi