GameOn Project indir

GameOn Project indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GameOn Project tercihlerinize uygun yeni oyunlar bulmanızı kolaylaştıran bir mobil uygulamadır

GameOn Project kullanıcılara yeni Android oyunları keşfetme konusunda muavin olan bir mobil tatbik.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir yeni oyun keşfetme aracı olan GameOn Project doğru aradığınız oyunlara ulaşmanız kolay ve süratli bir ülkü geliyor. Normalde mobil uygulamalarımızı Google Play gibi tatbik marketlerinden indiriyoruz. Ama bu başvuru marketlerinde çoğunlukla bir düzensizlik mevcut. Yeni meydana çıkan ve hoşunuza gidebilecek oyunları filtreleyemediğiniz gibi arama sonuçları da uygulama sayısından ötürü güveniliro lmayabiliyor. İşte GameOn Project ile bu baştan savma yapıdan kurtulabiliyorsunuz.

GameOn Project bir sosyal platform olarak düşünülebilir. GameOn Project üstünde kullanıcılar başlangıçta hangi oyunları sevdiklerini belirliyorlar. Ardından ise tercihlerinize benzer tercih yapan diğer GameOn Project kullanıcılarının oynadıkları diğer oyunlar analiz ediliyor. Eğer siz bu oyunları denemediyseniz bu alternatif oyunlar size teklif olarak sunuluyor. Böyle dilekçe marketleri içerisinde kaybolmadan kendi tercihlerinize yakın oyunları bulabiliyorsunuz.

GameOn Project içerisinde oyunlar kategoriler aşağı ayrılıyor ve kullanıcılar bu kategorilere göz atabiliyor. Oyunlara puan verip yorum yazabilmek de muhtemel.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi