Genius Scan indir

Genius Scan indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Genius Scan, Android mobil cihazınızı kullanışlı bir tarayıcıya dönüştüren bedava bir uygulamadır.

Genius Scan, cebinizdeki tarayıcıdır. Android cihazlarınızı taraycıya dönüştüren uygulama ile birlikte dökümanlarınızı çarçabuk tarayarak elde ettiğiniz JPEG veya PDF formatlı dosyaları kendinize ya da bir başkasına e-posta aracaılığı ile gönderebilirsiniz.

Box, Dropbox, Evernote ve öteki bulut depolama servisleri ile entegre olan dilekçe taradığınız dökümanları istediğiniz lokasyona çıkarmanızı sağlıyor.

Kullanım sahip olduğu akıllı sayfa tarama özelliği doğruca tarama istedğiniz sayfaları net ve algılanabilir bir şekilde otomatik olarak saptama ederek tarayabilmektedir. Fotoğraf çekimlerinde yaşadığımız ışık sıkıntısını düşündüğünüzde Genius Scan benzer sorunu tarama işlemlerinde yaşamamanız için gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Genius Scan, hem cebinizde bir tarayıcı ile gezmenizi hemde yeri geldiğinde oldukça yararlı olabilen bir uygulamadır.

Özellikler:

Otomatik sayfa tespiti ve bakış açısı düzeltme Tarama gerçekleştirdiğiniz dosyaları renklendirme veya siyah-beyaz yapabilme Taranan JPG ya da PDF formatlı dosyaları e-posta ile gönderebilme Ansızın artı sayfaya sahip olan dosyaları PDF olarak tarama Taranan JPG ve PDF dosyalarını desteklenen tüm lokasyonlara çıkarabilme Tarama işlemini cihazınızın üstünde yapması

Bedava olarak indirerek kullanabileceğiniz Genius Scan ile Android cihazlarınızı tarayıcıya dönüştürebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi