Getjar indir

Getjar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Getjar’ı kullanarak fiyatı düşen uygulamaları süratli bir şekilde takip edebiliyoruz.

Getjar, Android tablet ve zeki telefon kullanıcılarının hizmetine sunulan bedava bir uygulama ve onlara fiyatları düşen uygulamaları bulmaları konusunda yardım etmek üzere tasarlanmış. Bu fonksiyonel uygulama tamamen daha evvelden ücretli olarak sunulan ama daha sonra ücretize düşen uygulamaları ve oyunları keşfedebiliyoruz.

Google Play’de binlerce uygulama ve oyun mevcut lakin bunların birçoğu ücretli olarak sunuluyor. Bu sebepten nedeniyle bir takım kullanıcıların çok ihtiyaçları olan veya fazla ilgilerini çeken yapımları dahi indirmekten vazgeçebiliyorlar. Getjar bu noktada kritik bir rol üstleniyor ve fiyatı düşen uygulamaları ve mobil oyunları bizlere otomatik olarak haber veriyor.

Uygulamayı kullandıkça ekstra kredi kazanma şansına sahip oluyoruz. Kazandığımız kredileri tüketmek içinse Getjar’da sunulan özel bölümde bulunan uygulamaları indirebiliyoruz.

Ücreti düşen uygulamaları keşfetmek istiyorsanız Getjar bu isteğinizi yerine getirmek için kullanabileceğiniz hızlı ve güvenilir bir başvuru.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi