GFXBench indir

GFXBench indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefon ve tabletinizin ne kadar iyi bir 3D performansına sahip olduğunu görmek için bu test uygulamasını kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda Android cihazlar için yayınlanan performans testi uygulamalarından bir tanesine de GFXBench ve başvuru her geçen gün daha da popüler ayla geliyor gibi görünüyor. Bilhassa öteki testlere nazaran fazla daha kaliteli grafikler ile test gerçekleştiren başvuru formu, konsol oyunlarına yaraşır içeriklere sahip. Uygulamanın performans testleri sırasında esas olarak barındırdığı ve cihazları zorlayan özellikler şu şekilde;

Parallax mapping – dokular için daha realist yapı oluşturur Parçacık sistemi – hareketli ve uyuşuk parçacıklar Motion blur – hareketli objelere sinematik etki katar Daha realist gölgelendirmeler

Bütün bu grafik testleri tamamen cihazınızın işlemci, grafik çipi ve hafıza değerlerine dair bir toplam puan elde edilebiliyor ve cihazın özellikle oyunlarda ne dek performans elde edebileceğini, bunun öteki mobil cihazlarla karşılaştırmalarını da görme imkanına sahip oluyorsunuz.

Son dönemlerde meydana çıkan Android telefonların birer performans canavarı olduklarını dikkate alırsak, herkesin rakip cihazlara aleyhinde yüksek puan elde etme çabasına siz de girişebilir ve bu nedenle heyecanın bir parçası olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi