Ghostery indir

Ghostery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ghostery ile internet gezintilerinizi peşine düşüp takip eden servisleri görüntüleyebilir ve engelleyebilirsiniz

Ghostery kullanıcılara internet gezintilerini daha tehlikesiz ülkü getirme imkanı veren ve bireysel data güvenliğizi sağlamanıza muavin olan bir mobil internet tarayıcısıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısı olan Ghostery bize internetin görünmeyen yüzünü bildiren bir tatbik. Normalde internet üzerinde gezinti yaparken ayrı interent sitelerini ziyaret edebiliyoruz. Bu sitelerde karşımıza çoğu ayrı reklam çıkıyor ve bu reklamlar çoğunlukla internet başvuru formu alışkanlıklarımızla ilgili oluyor. Alışveriş sitelerinde göz attığ8ımız ürünler, üzerine tıkladığımız reklamlar, oynadığımız oyunlar veya tıkladığımız sayfalar bizim internet başvuru alışkanlıklarımızı belirliyor. İşte bu tür eylemler internetservisleri tarafından takibe alınarak kaydediliyor. Firmalara satılan bu bilgiler ise bize reklam olarak dönüyor. Sonuçta iznimiz olmadan internet başvuru formu tercihlerimizin ticareti yapılmış oluyor. İşte Ghostery bize hangi firmaların ne amaçla bizim internet kullanımımızı peşine düşüp takip ettiğini gösteriyor.

Tehlikesiz internet tarayıcısı olarak nitelendirilebilecek Ghostery anonim gezinti yapmamızı olası kılıyor. Bizim kişisel bilgilerimizi takip eden servisleri listeleyen uygulama bu servisleri engellememizi ve bilgilerimizin bu servislere gönderilmesini önleyebiliyor. Ghostery Facebook ve G0oogle gibi dev internet servislerinin yanına yüzlerce ilave reklam ağını saptama edip engelleyebiliyor.

Eğer bireysel bilgi güvenliğinize önem veriyorsanız Ghostery sizin için vazgeçilmez olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi