Ginger Keyboard indir

Ginger Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ginger Keyboard baştan sona hem yazma hızımızı artırabiliyor, ayrıca de imlâ esnasında yaptığımız hataları en aza indirebiliyoruz

Ginger Keyboard, Android aygıt kullanıcılar arasında epey popüler olan klavye uygulamalarından birisi. Tamamen bedava olarak indirebileceğimiz bu uygulama bir uçtan bir uca mesajlarımızı ve öteki yazım işlemlerimizi fazla çabuk bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın tek amacı yazım hızımızı artmak yok aynı zamanda yazım hatalarını en aza indirmek. Zaten Ginger, İngilizce imlâ kontrolü kategorisinde yer alan uygulamalar aralarında üstteki sıralarda yer alıyor. Özellikle bilgisayar kullanıcıları aralarında yüksek uygulama oranlarına sahip olan Ginger, bu başarısını Android platformunda da devam ettirmeye kararlı.

Ginger Keyboard’da birbirindne garip ve eğlenceli tasarımlara sahip şehvetli ifadelere yer verilmiş. Mesajlarımıza bunları ekleyerek hem kendimizi daha gizli açıklama edebiliyor hem de karşımızdaki kişilere eğlenceli anlar yaşatabiliyoruz.

Uygulamanın temel özellikleri;

58 farklı dil aralarında tercüme yapabilme Metin okuma fonksiyonu Gelişmiş ayar seçenekleri ile kusur anında düzeltiliyor Eğlenceli şehvetli ifadeler ile mesajları zenginleştiriyor

Detaylı ve pratik bir klavye uygulamasına ihtiyacınız varsa, Ginger Keyboard beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi