Gitar Kromatik Akort Aleti indir

Gitar Kromatik Akort Aleti indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gitar çalmaya yeni başlayanların ve profesyonel müzisyenlerin rahatlıkla kullanabileceği Gitar Kromatik Akort Aleti ile gitarlarınızı yüksek seviyede hassasiyetle ayar edebilirsiniz.

Gitarınızı bir ayar cihazı almanıza gerek kalmadan, Android işletim sistematik akıllı telefonlarınızdan ayar etmek Gitar Kromatik Akort Aleti uygulamasıyla fazla kolay.

Profesyonel müzisyenler notaları daha iyi tanıdığından gitarlarını rahatlıkla akort edebilme becerilerine sahipler. Oysa gitar çalmaya yeni başlayanlar ve hemen şimdi kulak dolgunluğuna ulaşamayan acemiler için ayar işlemi azıcık zorlama ülkü gelebiliyor. Bu durumda yeni bir ayar cihazı satın olmak yerine Gitar Kromatik Ayar Aleti adlı uygulamayı göstermek keza daha basit hem de daha yerinde bir çözüm olabilir.

Elektro gitar ya da yankı gitarı yüksek seviyede hassasiyetle fazla kolay bir şekilde akort etmenize tezgâhtar olan kullanım, tellere vurduğunuzda teldeki sapmayı saptama ederek burguyu hangi yöne çevirmeniz gerektiğini gösteriyor. bununla birlikte daha gelişmiş bir akort için oturmuş bir diyapazon da bulunduran başvuru formu bu anlamda başarılı bir performans sergiliyor.

Eğer siz de gitarınızı basit bir şekilde akort edebileceğiniz bir Android uygulaması arıyorsanız Gitar Kromatik Akort Aleti uygulamasını denemenizi nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi