Glary Utilities indir

Glary Utilities indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Glary Utilities Android işletim sistemine sahip cihazları hızlandırmak ve arındırmak için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Glary Utilities Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak planlanmış bir sistem arıtma uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi Android cihazlar iOS cihazların tersine sistem bakımına daha artı gereklilik duymaktadır. Bu sebeple güvenilir ve detaylı bir sistem temizleme uygulaması uygulamak yararınıza olacaktır.

Glary Utilities bu konuda başvuracağınız sayılı uygulamalardan bir tanesi. Şık bir arayüzde sunulan fonksiyonlar kullanıcıların farklı beklentilerine cevap tahsis etmek üzere planlanmış.

Sunulan fonksiyonlar;

Çabuk Arıtma: Patavatsız dosyaları silerek cihazı rahatlatır ve hızlandırır. Dilekçe Kapatma: Arkaplanda çalışan ve bataryayı negatif etkileyen uygulamaları kapatır. Kullanım Yöneticisi: Yüklü olan tüm uygulamalara göz gezdirebilir ve dilediğinizi silebilirsiniz. Mahremiyet Kontrolü: Bütün tarayıcılardaki arama geçmişinizi tek tıkla silebilirsiniz. Zor Yönetimi: Cihazın bataryasının ömrünü uzatmak için gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak daha çoğu fonksiyon Glary Utilities de sunulmakta. Eğer siz de Android cihazınızı daha verimli uygulamak istiyor ve sisteminizi hız yapmak için kolay kullanımlı bir başvuru formu arıyorsanız Glary Utilities’i mutlaka deneyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi