GM Dosyalar indir

GM Dosyalar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GM Dosyalar uygulaması, zeki telefonlarınızda dosyalarınızı gelişmiş bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

GM Dosyalar uygulamasıyla Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı birçok vasıta ile etkili bir şekilde organize edebilirsiniz.

General Mobile göre geliştirilen GM Dosyalar uygulaması, adamakıllı ücretsiz ve reklamsız olarak sizlere sunuluyor. Dosyalarınızı kategorilerine tarafından sıralayan gerçekte fotoğraf, video, ses, ve evrak gibi dosyalarınıza daha basit bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Depolama alanlarınızda yer alan dosyalardan kullanılmayanları, aniden fazla kopyaları ve büyük boyutlu dosyaları çözümleme eden GM Dosyalar uygulamasında, Wi-Fi bağlantısı üzerinden bilgisayarınız ile dosya transferi de yapabilirsiniz.

Google Drive, Dropbox, OneDrive ve Yandex Disk gibi bulut depolama servislerini de destekleyen GM Dosyalar uygulamasında, dosya ve klasörlerinizi sıkıştırarak depolama alanınızı boşaltabilirsiniz. Tüm fotoğraf formatlarını destekleyen dahili bir galeri özelliği de sunan uygulamanın kolay kullanımlı arayüzü ve 7 bambaşka tema seçeneği ile dosyalarınızı idare etmek daha kolay ışık halkası geliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi