GMD GestureControl indir

GMD GestureControl indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu Android cihazlarınızdaki işlevleri, belirlediğiniz parmak hareketlerinizle gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir dilekçe.

GMD GestureControl uygulaması ile telefonunuzun ekranında parmaklarınızla yapacağınız hareketlere çeşitli işlemleri atayıp, kısayol oluşturabilirsiniz.

Rootlu bir Android cihaz kullanıyorsanız, root yetkisinin nimetlerinden sınırsız bir şekilde davranmak en büyük hakkınız. GMD GestureControl uygulaması doğruca, ekran üzerinde dağıtılmış işlemleri parmaklarınızla yapacağınız minik bir hareketle gerçekleştirebilmeniz olası ülkü getirilmiş.

Mesela bir uygulamayı kapatmak istediğinizde dört parmağınızı ekranın sağına doğru çekerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. veya arkadaki planda çalışan uygulamaları bakmak istediğinizde, birleştirdiğiniz parmaklarınızı açarak, tayin yöneticisini derhal açabilirsiniz. Bu işlemleri şüphesiz kendinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, kullanım ayarlarında tanımlı olan parmak hareketlerine istediğiniz bir işlemi vermek.

Alttaki siyah bildirim çubuğunu gizlemek, uygulamalar arasında sağa sola kaydırarak geçiş yapma gibi çoğu işlevi bulunan uygulamayı mutlaka denemenizi öğüt ederim. Bedava olarak sunulan bu sürümde bildirim çubuğunu gizleme ve kullanıcı hareketleri gibi işlevler bulunmuyor. Bu işlevleri de kullanmak isterseniz uygulamanın Pro sürümünü tercih edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi