GO Cleaner & Task Manager indir

GO Cleaner & Task Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Go Cleaner & Task Manager uygulaması ile Android cihazınızı kolayca hızlandırabilir ve hafızasını rahatlatabilirsiniz.

Go Cleaner & Task Manager uygulaması, Android cihazlarınızı çok daha etkili ve süratli bir şekilde kullanmanıza asistan olan, sistem kaynakları yönetimi ve temizlik uygulaması diyebilirim. Bir süre kullanımın arkasından yavaşlayan ve sorunlar baş belirten Android sistemlerde sistem bakımı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz başvuru doğruca cihazınızın ilk günkü performansını her zaman koruyabilirsiniz.

Android cihazların öyle çoğu telefon üreticileri kadar sağlanan temizlik ve düzenleme araçlarına sahip oluyorlar fakat bu araçlar genellikle cihazı pak ve süratli tutmakta pek de başarılı olamıyorlar. Dolayısıyla GO Cleaner & Task Manager gibi daha iyi ve öteki işlem yönetimi uygulamalarına alternatif olabilecek başarılı uygulamalara ihtiyaç duyulabiliyor.

Cihazınızda bulunan bütün uygulamaları yalnızca tek bir tıklama ile durdurabilen ve hafızada yer açabilen uygulama doğruca normalde kapanmayan oysa hafıza tüketen uygulamaları bile sonlandırabilirsiniz. bununla beraber, kişisel gizliliğinizin korunabilmesi için kişisel kayıt ve iletişimlerinizin de ortadan kaldırılabilmesini sağlıyor. Özellikle cihazınıza bulaşmış olabilecek zararlı ve bilgi hırsızlığı yapan uygulamalardan korunabilmek için bireysel gizliliğinizi korumak oldukça önemli.

Cihazınıza bir uygulama yüklediğinizde APK dosyaları sistemde kalmaktadır ve böylece genel olarak boş yere yer harcanmaktadır. GO Cleaner & Task Manager bu duruma da son veriyor ve boşboğaz APK dosyalarının hepsini ortadan kaldırabiliyor.

Cihazınızın eskisi gibi çabuk çalıştığını düşünmüyorsanız ve yavaşlıklar varsa muhakkak denemenizi önerdiğim uygulamalardan bir parça başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi