GO Keyboard indir

GO Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GO Keyboard, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz süratli ve düzenlenebilir bir klavye uygulamasıdır.

Android cihazınızın standart klavyesinden hoşnut değilseniz, yeni ve bambaşka bir klavye uygulaması arıyorsanız GO Keyboard ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Klavyenizi daha efektif ve çabuk uygulamak için kullanabileceğiniz başvuru gelişmiş ve pratik özelliklere sahip. Android cihazlar için standart klavyenize iyi bir alternatif olan GO Keyboard, aynı uygulamalardan bir adım öne çıkıyor.

GO Keyboard adamakıllı düzenlenebilir bir klavye uygulamasıdır. Klavyeniz üzerindeki en küçük ayrıntılarıları bile kendi tutku ve ihtiyaçlarınıza tarafından düzenleyebiliyorsunuz.

Özellikler:

Ses ve titreşim ayarları Otomatik bütük harf kullanımı Size özel öneriler Otomatik tamamlama Mesajlarınızı eğlenceli hale getirmek için eğlenceli ikonlar Otomatik başıboşluk vazgeçme

GO Keyboard sahip olduğu bir fazla kullanışlı nitelik ile Android cihazınız üstünde yazı yazma işlerinizi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Tüm bu özellikler dışarıya GO Keyboard, kendi zevkinize kadar seçebileceğiniz 100’den artı temaya sahiptir. Bambaşka nesil ve renkteki temalara bakarak size en yerinde olanı seçebilirsiniz. Keza tatbik 25 bambaşka dil desteğine sahiptir. Eğer ayrıntılı bir klavye uygulaması arıyorsanız GO Keyboard’ı bedava olarak indirerek muhakkak kullanmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi