GogoGate indir

GogoGate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GogoGate, garaj kapınızı telefonunuzdan yönetme kolaylığı sunan ücretsiz bir uygulamadır.

GoGogate, garaj kapınızı telefonunuzdan açmanın en güvenli ve pratik yoludur. Kablosuz konut ağınız ve internet yoluyla Android telefonunuzu GoGogate cihazınıza bağlayan kullanım olabildiğince kolay planlanmış arayüz ile gelmektedir.

Mobil cihazlar kısa sürede pek gelişti oysa bundan böyle yalnızca fotoğraf ve video çekmiyor, e-postalarımızı takip edebiliyor, yurt dışındaki sevdiklerimizle görüntülü olarak sohbet edebiliyor, 3 boyutlu oyunlar oynayabiliyor, müzik dinleyebiliyor, telefonumuzdaki görüntüyü televizyonumuza aktarabiliyor ve daha o kadar fazla şey yapabiliyoruz. GoGogate uygulaması bir uçtan bir uca tüm bunlara garaj kapılarını denetim etmeyi de ekleyebiliriz. Iyice ücretsiz olan uygulamayı Android cihazınıza yükleyerek garaj kapınızı telefonunuzdan açıp kapatabilir, garaj kapınız açıldığında hemen olan bildirimle farkında olan olabilirsiniz.

Emniyet endişesi duymadan kullanabileceğiniz başvuru formu http://www.gogogate.com adresinden satın alabileceğiniz GoGogate cihazlarıyla çalışmaktadır. Cihazınyurt dışı satmak fiyatı 179 dolar. GoGogate cihazınızın garajınıza kusursuz şekilde monte edildiğinden emin olduktan sonra başvuru formu üzerinden erişmek istediğiniz garajın ad ve parolasını girip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi