GOM Saver indir

GOM Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GOM Saver, Android cihazınızda depolama alanı tasarrufu yapmanıza imkan tanıyan bir kullanım

GOM Saver eğer akıllı telefon ve tabletlerinizde depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir kullanım.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yer açma uygulaması olan GOM Saver, pratik ve hızlı bir şekilde depolama alanı tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Gom Player adlı başarılı video oynatma yazılımının geliştiricisi tarafından hazırlanan GOM Saver, yer açabilmek için firmanın sanatçı olduğu alanı, yani video optimize etme yolunu kullanıyor.

GOM Saver uygulamasını çalıştırdığınızda akıllı telefon ya da tabletinizdeki video dosyaları taranıyor ve sonrasında tek tuşla videoların dosya boyutunu küçültmenize imkan veriliyor. GOM Saver, videoları sıkıştırırken orijinal hallerini Google Drive ya da Dropbox gibi bulut depolama hesaplarınıza yedekliyor. Telefonunuzda yalnızca daha az yer kaplayan optimize edilmiş videolar kalıyor.

GOM Saver eğer telefonunuzla çektiğiniz videoları düzenli olarak yedeklemekte zorluk yaşıyorsanız işinize yarayabilir.

İLGİLİ SORULAR

Android’de Yazı Tipi Nasıl Değiştirilir? Samsung Galaxy Note 2 Kusur 10 Sorununu Nasıl Çözerim? En İyi Mobil Operatör Hangisi? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi