Google app for Android TV indir

Google app for Android TV indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google app for Android TV ile Android tabanlı televizyonunuzdaki içeriklere seri ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google’ın mobil işletimi Android ,telefon, tablet ve giyilebilir cihazların yanına televizyonlarda da bulunuyor. Her ne kadar şu anda yalnızca Philips modellerinde görüyor olsak ta önümüzdeki sene Sharp ve Sony marka televizyonlar da gücünü Android işletim sisteminden alacak ve çok daha fazla Android tv modeli ile tesadüf, çözümleme şansı bulacağız.

Google app for Android TV adlı uygulama ise adından da anlayacağınız üzere Android tabanlı televizyonlarda kullanılabilen Google uygulaması. Televizyonunuzda film, müzik, tatbik ve diğer içeriklere hızlı ve çok basit bir şekilde ulaşmanızı arama uygulaması mobil cihazlardaki gibi çalışıyor. Yalnızca sesimizi kullanarak Android televizyonumuzdaki içeriklere anında ulaşabiliyoruz. Tabii oysa başvuru formu derhal Türkçe dil desteği sunmadığından arama yapabilmeniz için İngilizce kelimeler kullanmanız ve kelimeyi dürüst bir şekilde telaffuz etmeniz gerekiyor.

Android televizyonunuza bedava olarak yükleyebileceğiniz Google uygulaması ile arama yapmanın haricinde içerikler (filmler, oyuncular, sanatçılar, uygulamalar ve albümler) aralarında gezebiliyorsunuz. Hem herhangi bir şey hakkında veri elde etmek için de kullanabiliyorsunuz.

Android televizyona sahipseniz ya da almayı düşünüyorsanız Android TV’ler için tasarlanan resmi Google uygulamasını şüphesiz yüklemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi