Google Assistant Go indir

Google Assistant Go indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kişisel muavin Google Assistant’ın hafifletilmiş süratli sürümü

Google Assistant Go, Android telefonlarda yüklü sesli yardımcıın bütün özelliklerine sahip sadece hafifletilmiş ve süratli sürümü. Telefon araması yapma, mesaj çekme, müzik oynatma, yer tarifi alma, hava durumunu öğrenme ve daha birçok şeyi telefonunuza dokunmadan yapmanızı sağlıyor.

Google’ın bütün Android telefonlarda yüklü gelen bireysel tezgâhtarı Google Assistant’ın sadeleştirilmiş sürümü diyebilirim. Google Yardımcı’da kullanılabilir sesli komutların çoğunluğuna ve sevilen özelliklere (hatırlatıcı, akıllı konut cihazlarının kontrolü, aygıt eylemleri hariç) sahip. Yakındaki bir yeri arama, rehberden bir kişiyi arama, çalma listesini açma, etkinliklere bakma veya soru sorma gibi basit komutlara cevap bulabiliyorsunuz.

Android Go sürümünü çalıştıran telefonunuzda ana ekran tuşuna uzun basarak ya da Asistan uygulaması simgesine dokunarak sesli asistanı faal edebiliyorsunuz. Şu lahza için Türkçe dil desteği mevcut yok. başkaca bütün Android telefonlarla ahenkli değil. Düşük donanımlı Android aygıt sahiplerine özel hazırlanan sesli asistan, şu haliyle ülkemizde artı kullanıcıya ulaşamayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi