Google Chrome to Phone indir

Google Chrome to Phone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Chrome to Phone ile bilgisayarınızdaki Chrome’daki verileri telefonunuza gönderebilirsiniz.

Google Chrome to Phone, bilgisayarınızda çalışan Chrome tarayıcısındaki verileri telefonunuza kolayca aktarmanızı karşılayan bir uygulamadır. 

Bağlantıları, haritaları, seçili telefon numaralarını ve metinleri bilgisayarınızdaki Chrome ile mobil cihazınız arasında paylaşmanıza imkan tanıyan uygulamayı kullanabilmeniz için “Chrome to Phone” eklentisini bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. 

Eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonradan, uygulamayı indirip başlatıyorsunuz. Ekrandaki yönergeleri peşine düşüp takip edip cihazınızı kaydolma işlemini tamamladıktan daha sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım ile bilgisayarınızda çalışan Google Chrome tarayıcısındaki istediğiniz içeriği telefonunuza göndermeniz muhtemel. Mesela beğendiğiniz bir sayfayı telefonunuzla paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuza yollamak istediğiniz sayfayı bilgisayarınızdaki Google Chrome tarayıcısında başlamak ve sağ üstte yer alan telefon simgesine tıklamak. Temas paylaşmanın yanına çoğu operasyon için de kullanabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısında bir telefon numarasını kopyalayıp, mobil cihazınıza gönderebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi