Google Clock indir

Google Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Clock alarm ve süreölçer taşıyan bir mobil saat uygulamasıdır

Google Clock eğer mobil cihazınızda yüklü saat uygulamasından sıkıldıysanız size alternatif bir seçenek sunacak saat uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabielceğiniz Saat uygulamasının en dikkat çeken yönü Google’ın Android 5.0 Lollipop ile birlikte tanıttığı ve Android kullanıcılarının beğenisine sunduğu materyal tasarıma sahip olması. Eğer materyal tasarım beğninizi kazanıyorsa ve telefonunuzda bu temayı seçmek istiyorsanız Google Clock hoş bir tercih olabilir.

Google Clock saati göstermenin yanısıra bir alarmlı saat görevi de görüyor. Google Clock ile dilediğiniz saatlere alarmlar kurabiliyor, bu alarmların belirleyeceğiniz zamanlarda otomatik olarak tekrarlamasını sağlayabiliyorsunuz. Tatbik size alarm sesini değiştirme ve alarm esnasında titreşimi açıp kapama imkanı da veriyor.

Google Clock’u bir kronometre olarak da kullanabilmeniz mümkün. Uygulamayı açarak vakit sayacını başlatabilir ve değer biçmek istediğiniz süreyi ölçebilirsiniz.

Eğer dünyanın öbür noktalarındaki yerel saatleri peşine düşüp takip etmeniz gerekiyorsa Google Clock ile o şehrin saatini Dünya Saatleri bölümüne ekleyebiliyor ve bu saat dilimlerine hızlı ve basit bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Android wear destekli bir tatbik olan Google Clock’un alarmını akıllı saatiniz üzerinden erteleyebilir veya kapatabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi