Google Drive indir

Google Drive indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Drive için hazırlanan Android uygulaması tamamen bütün verilerinizi yedekleyerek, istediğiniz zaman verilerinize ulaşabilirsiniz.

Google Drive için hazırlanan Android uygulaması sayesinde istediğiniz tüm verilerinizi mobil rahatlığıyla ücretsiz bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Google Dökümanlar serviside bundan böyle Google Drive‘ın bir parçası olarak dikkat çekmekte. İstediğiniz herşeyi saklayın ve herhangi birşeyi istediğiniz an paylaşın.

Google Drive ile bütün dosyalarınızı tek bir yerde saklayabilir ve istediğiniz vakit onlara her yerden ulaşabilir, başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Google Drive ile saklanan fotoğraf, belge, video ve öteki dosyalara ulaşmak için Google Drive Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Android cihazınızla ilk elden Google Drive’a dosya yükleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla herhangi bir dosyayı paylaşabilirsiniz. Başkalarının sizinle paylaştığı dosyalara ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmasa bile çevrimdışı ulaşım izni verdiğiniz dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Zengin metin biçimlendirme ile Google belgeleri oluşturma ve düzenleme yapabilirsiniz. ve daha fazlası.

Google Drive‘ı Android cihazınızda hemencecik keşfetmeye başlayın.

1.2.182.25 sürümü ile gelen yenilikler:

Dosyalarınızı daha çabuk şekilde bulmanızı saplayan ızgara görünümü seçeneği Başvuru içindeki fotoğraflarınızı ve diğer dosyalarınızı görmenizi karşılayan çabuk ön izleme özelliği Drive’a tehlikesiz kaydetmeyi sağlayan belgeleri ve makbuzları tarama seçeneği; böylece bir kere yüklemeden daha sonra içerikte arama yapabileceksiniz Dosya kopyalarını cihazınıza indirebilme (Honeycomb+) Tablo düzenleyici sayesinde yazı tiplerini, renklerini değişim ve gözenekli olan hizalama yapma Editörler baştan sona dosya özelliklerini görüntüleme Hata giderme ve sanal geliştirmeler

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi