Google Handwriting Input indir

Google Handwriting Input indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Handwriting Input, Android cihazınızda el yazınızı kullanmanıza yardımcı olan bir araçtır

Google Handwriting Input eğer mobil cihazlarınızda el yazısı ile metin girişi yapmak isterseniz yararlanabileceğiniz bir klavye uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan ve devlete ait bir Google uygulaması olan Google Handwriting Input temel olarak dokunmatik ekranınızı kullanarak el yazınızı yazmanıza ve bu yazıları metin olarak telefon veya tabletinize aktarmanıza tezgâhtar oluyor. Uygulamayı isterseniz sahip olduğunuz stylus kalem ile kullanabilirsiniz. Eğer bir stylus kalem sahibi değilseniz de herhangi bir problem yok; çünkü Google Handwriting Input parmağınızla yazacağınız el yazınızı da kabul etmekte.

Google Handwriting Input eğer Android cihazınızın ses girişi özelliğini kullanıyorsanız veya klavyenizin sanal tuşarı parmaklarınız için minik geliyorsa hoşunuza gidebilir. Google Handwriting Input göremediğiniz ya da parmaklarınızın büyüklüğü nedeniyle basamadığınız tuşlara sahip klavyenizin yerini alabilen bir Android klavye olarak düşünülebilir. Uygulama el yazınızla çizdiğiniz şekilleri kullanarak emoji girişi yapabilmenizi de olası kılıyor. Bu sayede mesajlaşmalarınızda ve sohbet uygulamalarınızda Google Handwriting Input kullanırken emojileri de yazılarınıza ekleyebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi