Google+ indir

Google+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google+, Google’ın sunduğu sosyal medya ağının Android için hazırlanan uygulamasıdır.

Google, geçtiğimiz günlerde kullanıma sunduğu Google+ sitesi ile bütün dikkatleri üstüne geçmişti. Söz konusu sosyal mecranın, mobil cihazların sahip oldukları işlevlere yoğun bir şekilde paralellik göstermesi ile bu ürüne ait uygulamalar da kayda değer oranda manâlı ayla geldi.

Google tarafından Android kullanıcıları için hazırlanan Google+ uygulaması ile nerede olursanız olun, Google+ hesabınıza erişebilir ve çevrelerinizle irtibat halinde olabilirsiniz.

Google+ çevrelerinizi organize edebileceğiniz ve çevrelerinizdeki şahısların iletilerini görebileceğiniz bu dilekçe ile Android cihazınız üzerinden çektiğiniz fotoğrafları, videoları anında paylaşabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra Google+ üstünde yer alan arkadaşlarınızla sohbet etme imkânı da bulunuyor.

3.6 güncellmesi ardından:

Albümler arası geçiş imkanı +1, Paylaş ve Yorumla butonları daha keskin Resim önizlemelerinde daha az kesilme Video, fotoğraf ya da link’e basma ile kutup olarak website ya da izleme sayfasına yönlendirme

3.5.3 güncellemesi ardından:

Google+ Toplulukları Tam çözünürlüklü fotoğraf doldurma İstenilen çevreleri takip edebilme Etkinlikler için zaman dilimi desteği Profil düzenleme seçenekler Google Now servisi ile entegrasyon Animated GIF desteği PhotoSphere resimlerini görüntüleyebilme (yalnızca Android 4.2+) Kilit ekranına Google+ widgetı ekleyebilme (sadece Android 4.2+)

Önceki güncellemeler ardından:

G+ üzerinden 9 arkadaşınla beraber Hangout yapabilme özelliği eklendi. Parti özelliği için faaliyet özelliği Gelişmiş çevre yönetimi Google+ sayfa yöneticileri artık sayfalarındaki ileti ve yorumları mobil cihazlarından görebilirler. “Find People” niteliğinde iyileştirmeler gerçekleşti. Belli Başlı ekran eklentisi baştan tasarlandı. Google+ sayfa sahipleri yorumları ve paylaşımları mobil cihazdan görüntüleyebilirler. Konu ve kişi çağırmak konusunda iyileştirmeler sağlandı. Belli Başlı ekran arayüzünde iyileştirmeler yapıldı. Tespit edilen hatalar giderildi ve performans iyileştirmeleri sağlandı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi