Google Maps Go indir

Google Maps Go indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
169 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Maps Go, Google Haritalar uygulamasının hafif sürümü.

Google Maps Go, Google Haritalar ve Navigasyon uygulamasının hafif sürümü. Google’ın düşük donanımlı Android telefonlar için özel olarak ve güçsüz ağ bağlantısında da sorunsuzca çalışacak şekilde tasarladığı harita uygulaması, konum tespiti, gerçek zamanlı trafik güncellemeleri, yön tarifi, toplu taşıma bilgileri gibi bütün özelliklere sahip. Google Haritalar’ın yüksek pil kullanımından şikayetçiyseniz, bu hafif sürümü seçim edebilirsiniz.

Not: Uygulamayı yükleyemiyorsanız, bağlantısını kopyalayıp telefonunuzun web tarayıcısında adres bölümüne yapıştırın. Sonrasında Belli Başlı Ekran’a ekle ile kısayol oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google’ın düşük bellekli Android telefon kullanıcıları için tasarladığı Google Haritalar Go uygulaması, Google Haritalar’ın en çok kullanılan, esas özelliklerine sahip. Seri yol tarifi alma ve harita detaylarını görüntüleme, hakiki zamanlı trafik bilgileri ile daha hızlı ulaşım, toplu taşıma istasyonlarını görme ve hakiki zamanlı kalkış saatlerini görme, olarak yol tarifi alma, yer araması yapma ve yeni yerler keşfetme, mekan arama ve incelemeleri görme, (yeme-içme yerleri için tahlil, puanlama, resimler) mekanların telefon numarası ve adresini bulgu, yer kaydetme dahil Google Haritalar uygulamasının sunduğu bütün özellikleri basitleştirilmiş arayüz üzerinden veriyor.

200 ülke ve bölgede detaylı, doğru haritaları, 7000’e yakın ajans, 3.8 milyondan artı istasyon ve 20.000 kent/kasaba bilgisi, 100 milyonun üstünde yer için detaylı işletme bilgisi sunan Google Haritalar Go (Google Maps Go), aralarında Türkçe’nin de olduğu 70’den fazla dili destekliyor.

İLGİLİ SORULAR

Google Maps’te Türkiye’nin Uydu Görüntüleri Nasıl Netleştirilir? YENİ BİR SORU SOR

İndirİndir

169 kez indirildi