Google Now Launcher indir

Google Now Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Now Launcher, Android cihazlarınız üzerinde tek bir hareket ile Google Asistanına erişmenizi sağlayacak olan ücretsiz ve faydalı bir uygulamadır.

Google Now Launcher, tüm Google servislerine ve sesli Google arama servisi olan Google Now’a tek bir hareket ile erişiminizi sağlayan Android uygulamasıdır. Uygulamayı yalnızca Android Kitkat 4.4 çalıştıran Nexus ve Google Play Sürümü cihazlar çalıştırabilmektedir.

Başvuru doğruca cihazlarınızın ana ekranı üzerindeyken ”OK Google” diyerek kolayca istediğiniz aramayı Google üzerinde yapabilirsiniz. Başvuru ile birlikte şuan için sadece ABD, İngiltere ve Kanada’da bahşedilen servislerden biri ise OK Google dedikten sonradan cihazınıza ne gerçekleştirmek istediğinizi söyleyebilmeniz. Mesela kısa mesaj atabilir, yol tarifi alabilir ya da cihanızıdaki bir şarkıyı açabilirsiniz. Lakin bu özellik şuan için sadece 3 ülke üzerinde çalışmaktadır.

En içten bilgiye ulaşabilmeniz için belli başlı ekran üzerinden Google’ın popüler servisleri Gmail, YouTube ve Google Haritalara erişmenizi karşılayan uygulamanın yeni sürümünü yükleyerek çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikler:

Google Asistan’a belli başlı ekran üzerinden erişim ”OK Google” diyerek Google arama sayfasına yönlenebilir ve aramak istediğinizi söyleyerek istediğiniz aramaları gerçekleştirebilirsiniz Daha hızlı arama Gmail, YouTube ve Google Haritalar gibi popüler Google ürünlerine kolayca erişim Daha geniş görüntüleme alanı Sezgisel duvar kağıdı seçici ile cihazınızda veya bulutta depolanan herhangi bir resmi duvar kağıdı olarak belirleyebilirsiniz

Sizde Android 4.4 KitKat yüklü cihazlarınız üstünde Google servislerini daha basit ve dar uygulamak, aynı zamanla daha kolay erişmek istiyorsanız Google Now Launcher uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi