Google URL Shortener indir

Google URL Shortener indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android tablet ve telefonlarınızı kullanarak kolayca internet adreslerini kısaltmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Google URL Shortener uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir web linki kısaltma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve uzun linkleri bedava olarak kısaltmanın yanına kısaltılan linklerin istatistiklerinin görüntülenmesi konusunda da takviye sunuyor. Geçmişte internet kullanıcılarının link paylaşmaları bugüne kadar fazla daha kolaydı, zira adres uzunlukları şimdilerde olduğundan fazla daha kısaydı ama bundan böyle hemen hemen sonsuza dışarı giden web adresleri uzunlukları olduğu için URL kısaltma servislerine gereksinim duyulabiliyor.

böylece, Google URL Shortener uygulaması devreye giriyor ve mobil cihazlarınızda da zahmetsizce adres kısaltma işlemlerini tamamlamanızı sağlıyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş durumda;

URL adreslerini zahmetsizce kısaltma Sosyal ağlarda paylaşım yapma Istatistik Bilimi ve raporlar Bildirim desteği Çevrimdışı erişim Zeki telefon ve tablet desteği

İnternette çoğu kez mobil cihazlarından çalışmalar yapanlar ve birşeyler okuyanların bunları arkadaşlarıyla paylaşmak istemeleri durumunda zahmetsizce kullanabileceklerine inandığım bir uygulama ve istatistikleri gösterme yeteneği bir uçtan bir uca paylaşımlarınızı kaç kişinin okuduğunu da zahmetsizce saptama edebilirsiniz.

Epeyce etkin olan uygulamaya bir göz atmayı unutmayın derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi