Google Voice Access indir

Google Voice Access indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonunuzu sesinizle yoklama edin.

Google Voice Access, Android telefonunuzu sesle kontrol etmenizi karşılayan erişilebilirlik uygulaması. Felçli, eli titrek, geçici yaralanma veya diğer nedenlerle dokunmatik ekran kullanmakta zorluk çeken kişiler için tasarlanan Voice Access uygulaması, Android 5.0 ve üzeri bütün telefonlarda kullanılabiliyor ve tamamen bedava.

Rahatsızlık nedeniyle dokunmatik ekranı kullanamayan kişilerin hayatını kolaylaştıran bir başvuru Voice Access. Üç ayrı kategoride sesli komut sunuyor. Herhangi bir ekrandan temeller ve gezinme (Esas ekrana gitme, geri dönme gibi), mevcut ekrandaki öğelerle etkileşim kurma hareketleri (Altında kaydır, sonrakiye dokun gibi), metin düzenleme ve dikte (Merhaba yaz, kahveyi çayla değiştir gibi) şimdi yalnızca İngilizce dilde verilebilen komutlar aralarında. Voice Access ayarlarından “Show all commands” yani “Bütün komutları göster”i seçerek sesli komutların tam listesine erişebiliyorsunuz. Kullanım içerisinde sık kullanılan sesli komutlara ilişkin eğitici bölümü de bulunuyor.

Voice Access’i adamakıllı eller özgürlük kullanmak için herhangi bir ekrandan “Ok Google”ı açmanız gerekiyor. Ok Google dediğinizde Voice Access, sesli komutunuzu dinlemeye başlıyor. Başlamıyorsa, Google uygulamasının aktüel olup olmadığını denetleyin. Ok Google’ı açmaz ya da cihazınız desteklemezse ekranda bir mavi Voice Access butonu çıkıyor. Bu butona basarak da sesli komut verebiliyorsunuz. Bu butonu basılı tutup sürükleyerek ekranda dilediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz.

Voice Access’i başlatmak için Settings – Accessibility – Voice Access’i açık konuma getirin ve montaj adımlarını, öğreticiyi izleyin.

Voice Access’i durdurmak için “Stop listening” diyin. Voice Access’i adamakıllı kapatmak için de Settings – Accessibility – Voice Access’i kapalı konuma getirin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi