GPS Route Finder indir

GPS Route Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GPS Route Finder, gideceğiniz yere nasıl gidebileceğiniz bütün olarak bilmediğinizde size muavin olabilecek olan bedava bir Android GPS uygulaması.

GPS Route Finder, gideceğiniz yere en çabuk ve basit şekilde gidebilmeniz için geliştirilen tamamen ücretsiz bir Android GPS uygulaması.

Epeyce kolay şekilde tasarlanan uygulamanın kullanımı da fazla kolay. Başlangıç ve bitiş noktalarını harita üzerinde işaretleyerek yürüyüş veya sürüş rotanızın oluşmasını sağlayabiliyorsunuz. Özellikle bilmediğiniz şehirlerde gezmeniz gerektiğinde işinize yarayan uygulama keza vakit kaybetmemenizi he mde boşa efor harcamamanızı sağlıyor.

Gitmek istediğiniz noktayı 3 farklı harita üstünde gösteren GPS Route Finder, yürüyüş ve arabayla gidiş için bambaşka rotalar belirliyor. Bu Nedenle gidiş mesafenizi boşuna uzatmamış oluyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulduğu için başvuru içerisinde reklam gösterimi bulunuyor ama reklamların sıkıcı boyutta olmadığını söyleyebilirim. Aralıksız gezen ve yeni yerler keşfetmeyi seven biriyseniz ya da bilmediğiniz bir şehirde yaşamaya başladıysanız GPS Route Finder ile istediğiniz yere zahmetsizce gidebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi