Grand Theft Auto: iFruit indir

Grand Theft Auto: iFruit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Grand Theft Auto: iFruit ile GTA 5 içeriklerini yönetebilirsiniz

Grand Theft Auto: iFruit, GTA 5 oyununun yapımcısı Rockstar tarafından yayınlanmış devlete ait GTA 5 uygulamasıdır.

Bedava bir Android uygulaması olan iFruit GTA 5 oyununda bulunan içerikleri yönetmenize olanak tanıyor ve en yeni GTA 5 haberlerini parmaklarınızın ucuna getirerek kolayca bu haberlere erişebilmenizi sağlıyor. Grand Theft Auto: iFruit oyun için size asistan olacak ve avantaj sağlayacak bonusları kazanmanıza da arabulucu olmakta.

Rockstar Games Social Club hesabınızla antre yaptıktan daha sonra Grand Theft Auto: iFruit ile yapabilecekleriniz şunlardır:

Los Santos Customs:

Oyun içerisinde arabalarımızı modifiye etmemize yardımcı olan Los Santos Customs’ta yer alan içeriğe bu dilekçe ile erişebiliyoruz. Uygulama yoluyla evde, işte hatta tuvalette bile hayalimizdeki arabayı yaratabilir, kendi tercihlerimize tarafından yapılandırdığımız plakaları yaratarak rezerve edebiliriz. Bu kullanım ile yarattığımız modifiyeler ve plakaları oyun içerisinde Los Santos Customs’u ilk ziyaret ettiğimizde arabamıza uygulayabiliyoruz. Los Santos Customs ile arabamızın camları, gövdesi, boyası, motoru, frenleri, farları, kornası ve daha çoğu özelliğini modifiye edebiliyoruz

Chop the Dog:

Oyunda Franklin’in evcil köpeği olan Chop’u bu kullanım ile ziyaret edebiliyoruz. Grand Theft Auto: iFruit aracılığıyla Chop’u besleyebilir, yürüyüşe çıkartabilir, su verebilir ve Chop ile oynayabiliriz. Bunun yanına Chop’a özel hareketler öğretebiliyoruz. Chop ile Grand Theft Auto: iFruit yoluyla ilgilenmenin oyun içerisinde sunduğu bonuslar da bulunmaktadır. Bunlar:

Franklin’e daha çok yardımcı olma ve komutlarına cevap verme Oturma, yakarma ve pati verme gibi numaralar yapma Yürüyüşe çıkarıldığında yakındaki rahat eşyaları koklayarak ortaya sonuç Kazanılan krediler doğruca yeni tasmalara sahip olabilme

Grand Theft Auto: iFruit size evinizde GTA 5 oynayamadığınız zamanlarda oyun ile daha iyi bütünleşme fırsatı veriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi