Grundig TV Remote indir

Grundig TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Grundig TV Remote, Grundig marka zeki televizyonların Android aygıt üzerinden yoklama edilmesini karşılayan bir mobil başvuru formu.

Grundig TV Remote, Grundig marka akıllı televizyonların Android cihaz üzerinden denetim edilmesini karşılayan bir mobil kullanım.

Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon veya tablete sahipseniz Grundig marka akıllı televizyonunuzu kolayca kontrol edebilirsiniz. Android cihaz ile Grundig TV aynı internet ağını kullanmaları halinde birbirlerini otomatik olarak tanıyorlar ve birlikte hareket etmeye başlayabiliyorlar. Eğer tanımazlarsa ayarlar kısmında siz asistan olabilir ve kolay bir şekilde bunu sağlayabilirsiniz.

Grundig TV Remote uygulaması üzerinden olağan kumanda ile yapacağınız yaklaşık olarak her şeyi mobil cihazınızla yapabilirsiniz. Hatta mobil cihazınızı bir klavye gibi kullanarak akıllı televizyonunuzda gerektiği anlarda metin yani yazma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefon ekranın yer alacak olan tuşlar aracılığıyla bir kumandaya ihtiyacınız kalmayacak.

Grundig TV Remote uygulamasının öne meydana çıkan özellikleri:

Süratli ve kolay montaj. Derhal herkesin kullanabileceği arayüz. Kolay ve sade ayarlar. Büyük görseller bir uçtan bir uca her yaştan kullanıcıya hitap etme. Grundig akıllı televizyonu kolayca denetleme etme.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi