GSam Battery Monitor indir

GSam Battery Monitor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GSam Battery Monitor, Android kullanıcılarının pil kullanımlarını ve kalan bataryayı rahatlıkla kontro lve peşine düşüp takip edebilecekleri yardımsever bir uygulamadır.

Zeki telefonların popülaritesi ve kullanım oranı gün geçtikçe artmaya devam ederken, pil ömürleri de en manâlı unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Geniş başvuru formu seçenekleri sayesinde Android cihazlara kurulan pek fazla uygulama ve bunun sonucunda kısalan pil süreleri bazı kullanıcıların canını sıkabiliyor.

Android cihazınızın bataryasının normalden çabuk bittiğini düşünüyorsanız, GSam Battery Monitor uygulaması ile cihazınızın pil kullanımı ile ilgili tüm detayarı görüntüleyebilirsiniz. Batarya görüntüleme ve takibi konusunda en iyi uygulamalardan biri olan GSam Battery Monitor, bataryanızın performansını analiz edebilmektedir.

Cihazınızda bulunan uygulamaların bataryanıza olan etkisini ve uygulama oranlarını ehsaplayan GSam Battery Monitor tamamen kullanıcılar hangi uygulamaların bataryalarını daha çok kullandığını görüntüleyebiliyor. Fakat malesef gerçekte  batarya performansınızı optimize etmek için gerekli ayarlar bulunmamaktadır.

Sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulamanın asıl ekranında ihtiyacınız olan tüm bilgileri barındırıyor.

Özellikler:

Kullanımı basit Uygulamaların bataryı kullanımı hakkında ayrıntılı blgi Sistem işlemlerini detaylı olarak görüntüleme Kalan pil süresini hesaplama

Uygulamalarınız ve bataryanız hakkında detaylı bilgilere ulaşarak kontrol edebileceğiniz GSam Battery Monitor, batarya uygulamaları aralarında en iyilerden bir tanesine. Android cihazınızın bataryası ile ilgili sıkıntınız varsa yada fazla hızlı bittiğini düşünüyorsanız hemencecik bedava olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi