GTA 5 Haritası indir

GTA 5 Haritası indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GTA 5 Haritası mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Los Santos haritası ve rehberidir

GTA 5 Haritası, 2014 yılında oyun konsollarında, 2015 yılında bilgisayarlarda çıkmış olan en iyi video oyunu ünvanına sahip GTA 5 için geliştirilmiş bir harita uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tablelterinize ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir tatbik olan GTA 5 Haritası, Grand Theft Auto 5 oyununun geçtiği Los Santos bölgesinin haritasını mobil cihazınız üzerinden peşine düşüp takip edebilmenizi olası kılıyor. Google Maps’a benzer bir yapıyla hazırlanan bu harita uygulaması ile Los Santos haritası üstünde bulunan 2000’den fazla yer harita üstünde gösterilebiliyor. Kullanıcılar 50 kategori altına toplanan bu mekanlara oyunu oynarken telefonları ya da tabletleri üzerinden göz atabiliyorlar. Bu Nedenle oyunu durdurup harita açma ve gidilecek yeri belirleme derdinden kurtulabiliniyor.

GTA 5 Haritası üstünde kullanıcılar zoom yapabiliyor ve haritayı döndürebiliyorlar. Oyundaki gizli toplanabilir eşyalar harita üzerinde görülebiliyor ve bu toplanabilir eşyalardaki gelişiminiz kaydedilebiliyor. Nereden hangi silahı toplayabileceğiniz, hangi arabanın nerede bulunabileceği, zırha nereden ulaşabileceğiniz ve diğer bakımlı öğeler GTA 5 Haritası uygulamasında bir arada bulunmakta.

GTA 5 Haritası uygulamasında arama fonksiyonu da bulunuyor. Arama çubuğunu kullanarak gitmek istediğiniz yeri harita üstünde daha basit ve hızlı bir şekilde bulabiliyorsunuz. Harita görünümü kişiselleştirilebilmekte. Atlas türü, yakışır görüntüsü, yol görüntüsü gibi harita görünüm seçenekleri kullanılabiliyor. Dilerseniz harita üstüne kendiniz notlar ekleyebiliyorsunuz. GTA 5 Haritası uygulaması çevrimdışı olarak kullanılabiliyor. 

Uygulama devlete ait bir GTA 5 uygulaması olmasa da meslek görüyor ve oldukça elverişli olabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi