Guitar Tuner Pro Transpose indir

Guitar Tuner Pro Transpose indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gitar çalmaya yeni başlayanların en büyük yardımcılarından biri olacak Guitar Tuner uygulamasıyla, gitarınızı fazla basit bir şekilde akort edebilirsiniz.

Gitar çalmaya yeni başladıysanız ve gitarınızı nasıl ayar edeceğinizi bilmiyorsanız, Guitar Tuner uygulamasını kullanarak gayet basit bir şekilde enstrümanınızı akort edebileceksiniz.

Özellikle gitar çalmaya yeni başlayanların en büyük sıkıntısı olan akort, bilmeyenler için gerçekte içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bu durum için geliştirilen ayar cihazları, bu anlamda büyük rahat sağlayan araçlardan bir parça başına. Ama yanınızda aralıksız akort cihazı taşımak istemiyorsanız, en basit çözüm Android telefonunuza Guitar Tuner uygulaması atfetmek olacaktır. Her akor için yüksek kaliteli sesler bulunduran Guitar Tuner uygulamasını açtıktan sonradan yapmanız gereken; hangi teli ayar edecekseniz o telin akorunu bulup kaydı kulak vermek. İlgili akorun sesini duyduktan sonradan gitarınızın telinden de aynı tonu yakalayana kadar akort burgusunu ufak dokunuşlarla çevirmeniz yeterli olacaktır. Sesleri tekrar tekrar kulak vermek için de özel bir fonksiyonu yer alan Guitar Tuner uygulaması baştan sona ayrıca akorların tonlarını öğrenecek, ayrıca de gitarınızı akort etmeyi öğreneceksiniz.

Reklam bulundurmayan Guitar Tuner uygulamasını Android cihazlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi