Günün Fırsatı indir

Günün Fırsatı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günün Fırsatı uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda ücretliden ücretsize düşen uygulamaları kolayca bulabilirsiniz.

Günün Fırsatı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ücretli uygulamalar sorununun üstesinden gelmelerini sağlayabilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve şüphesiz ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay ve anlaşılması mümkün arayüzü hem de dürüst bir şekilde çalışan bildirim desteği ile ücretli uygulamalar ücretsize döndüğü anda farkında olan olmanız olası ayla geliyor.

Uygulamayı kullanırken bildirim yani push notification özelliğini açmanız durumunda, her gün JoyGame oyunları için promosyon kodları kazanmanız da mümkün hale geliyor. Bildirimler doğru hiç zorlanmadan her lahza ücretsize düşen başvuru ve oyunlar hakkında veri almanız da olası ışık halkası geldiği için bu özelliği her daim açık bırakmanızı öneriyorum.

Kullanım muhakkak çalışırken aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Zira ücretsiz hale gelen ücretli uygulamaları tespit etmek ve son bilgileri kullanıcılara adapte etmek için internet bağlantısı kullanılıyor. Ama internet kotanız üstünde böylece bir etkisi olmuyor çünkü uygulamanın data alışverişi epeyce sınırlı ve düşük miktarda tutulmuş.

Google Play’de ücretli olarak bulunan uygulamaları her gün takip etmek oldukça zor ve bunlar bedava ışık halkası geldiğinde hemencecik indirme fırsatını kaçırabiliyorsunuz. Dolayısıyla bedava olan ücretlileri kaçırmamak ve bir an önce mobil cihazınıza indirmek için kuşkusuz kullanmanız gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi