Hangar indir

Hangar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hangar, Android mobil cihazlarınız üzerinde çoğu kez kullandığınız uygulamaları bildireim çubuğuna yerleştirerek kolayca erişmenizi karşılayan muavin ve ücretsiz bir araçtır.

Hangar, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde en çok kullandığınız uygulamalara çok daha kolay ve pratik şekilde erişebilmeniz için geliştirilen yararlı ve bedava bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra bildirim çubuğunuza bağlı olan bir kutucuk eklenecektir. Bu kutucuk üzerindeki ikonları istediğiniz gibi belirleyerek en çok kullandığınız uygulamaları buraya yerleştirebilirsiniz.

Günlük kullanımıza göre düzenleyerek süre kazanabileceğiniz uygulamanın yapacağı bu ekran üzerinden istediğiniz zaman uygulamalarınıza ulaşabiliyorsunuz. Hem seçtiğiniz uygulamalar açık havada Hangar en fazla kullandığınız uygulamaları belirleyerek kendisi de uygulamaya ekleyebilir.

Tüm kullandığınız uygulamaların kısayolları için öbür ikonlar kullanabilirsiniz. Ayrıca tatbik çerçevesinin temasını da kendi isteklerinize tarafından değiştirebilirsiniz. Bu özellikler açık havada kullanım sayesinde cihazınız üzerindeki başvuru formu kullanımının istatistiklerini de görebiliyorsunuz. Bu sayede hangi uygulama ile ne değin vakit geçirdiğinizi dilediğiniz zaman denetim edebilirsiniz.

Özellikler:

En çok kullandığınız uygulamara göre güncellenen kısayol ekranı İstediğiniz uygulamaları seçerek kısayol oluşturabilme İkon paketi desteği ve ikonları kişiselleştirme Beğenilmeyen uygulamaları karalisteye alma Başvuru Formu dilekçe istatistiklerini görüntüleme

En çok kullandığınız uygulamalara dilediğiniz zaman giriş yaparak daha güzel ikonlara sahip olmasını istiyorsanız, Hangar’ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi