Haptik Personal Assistant indir

Haptik Personal Assistant indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Haptik Personal Assistant uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kendinize özel bir asistana ulaşabilirsiniz.

Haptik Personal Assistant uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kendilerine özel bir tezgâhtar olarak kullanabilecekleri uygulamalar aralarında yer alıyor. Pek fazla aynı dijital asistanın aksine gerçek insanların size danışmanlık saptamak için hazırlanmış bekledikleri dilekçe, aklınıza gelebilecek yaklaşık olarak her konuyla ilgili data edinmenizi ve aklınızdaki soruları gidermenizi sağlıyor diyebilirim.

Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ve genelde en geç on dakikalık sürelerle cevaplarınızı bulabildiğiniz kullanım, böylece kişisel muavin uygulamaları aralarında özel bir yer edinebiliyor. Uygulamayı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz yardımcı hizmetlerini kısaca listelemek icabında;

En uygun cep tarifelerini bulma Check-in yapma Rezervasyonlar yapabilme İndirimdeki ürünleri görme Tren ve uçak saatlerine bakma Fiyat araştırmaları Sinema saatlerini inceleme Benzer böylece çok diğer data edinme talebi

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken hangi kategoride takviye istediğinize karar vermek ve daha sonra size sunulan sohbet penceresinden işin detaylarını anlatmak. Bilhassa de internetten araştırma işlerine soğuk yaklaşanların beğeneceklerini düşündüğüm uygulama, sorunsuzca aradığınız bütün bilgilere erişmenize müsade veriyor.

Tabii ancak uygulamanın faal bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca uygulamada yer alan asistanların İngilizce dilini kullanmaları sebebiyle Türkçe sorularınıza cevap alamama ihtimaliniz var. Ama İngilizcesine güvenenler uygulamayı faydalanma esnasında asistanlık hizmetlerinden zahmetsizce faydalanacaklardır.

Yeni bir cep asistanı arayanların göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi