Hassle Me! indir

Hassle Me! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hassle Me!, Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileceğiniz fazla özellikli ve bedava bir hatırlatma uygulamasıdır.

Sahip olduğunuz Android cihazlar üzerinde kullanabilmek için kullanımı kolay ve geniş detaylı bir hatırlatıcı başvuru formu arıyorsanız, Hassle Me! aradığınız kullanım olabilir. Başvuru kullanıcıların kolay bir şekilde hatırlatıcı eklemelerini ve bu hatırlatıcılar üzerinde istedikleri değişikleri yapmasını temin etmek için geliştirilmiş. Farklı nitelik ve seçenekler ile donatılmış olan Hassle Me! bir uçtan bir uca hiçbir toplantınızı, özel günlerinizi ve işlerinizi unutmazsınız.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir adam başına olarak kullanım kolaylığını söyleyebilirim. Bir fazla özelliğe sahip olmasına ve geniş detaylı bir hatırlatıcı dilekçe olmasına rağmen rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz aktivite, faaliyet ve taslakların detaylı bilgilerine istediğiniz lahza ulaşabilirsiniz. Uygulamaya hatırlatıcı eklemek epeyce basit bir işlem ve herhangi bir kaos içermiyor.

Listenizi teftiş ederek jurnal yapmanız gereken kaç taslağın olduğunu göreceğiniz Hassle Me!, listenizi farklı olarak filtreleyebiliyor. Uygulamanın sizi uyarabilmesi için ise titreşim, bildirim, yazılmış mesaj veya sesli dikkat ayarlayabilirsiniz.

Özellikler:

Kullanıcıların kolayca hatırlatıcı eklemesini sağlar Hatırlatıcıları düzenleme ve silme Hatırlatıcılara resim ekleyebilme Ücretsiz

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi