Hastalık ve İlaç Rehberi indir

Hastalık ve İlaç Rehberi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
140 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rahatsızlık ve Ilaç Rehberi uygulaması, çeşitli hastalıklar ve ilaçlar hakkında veri alabilmenizi sağlıyor.

Rahatsızlık ve Ilaç Rehberi uygulaması ile Android cihazlarınızdan hastalıklar ve ilaçlar hakkında ayrıntılı veri sahibi olabilirsiniz.

Tıp öğrencilerinin, doktorların ve sağlık personellerinin kullanabileceği Hastalık ve Hap Rehberi uygulaması, dağıtılmış hastalıklar ve ilaçlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. 10 bini aşkın hap bilgisi sunan uygulamada, tıp terimlerini içeren sözlüğe de göz atabiliyorsunuz. Herkesin kullanabileceği hesaplamalar bölümü de sunan Hastalık ve Hap Rehberi uygulaması, merak ettiğiniz konularda bilgilenmenizi sağlıyor.

Rahatsızlık ve Hap Rehberi uygulaması yalnızca data amaçlı uygulama için geliştirildiğinden, herhangi bir rahatsızlığınızda ilaç tavsiyesi vb. durumlar için kullanmamalısınız. Sağlığınız için bilirkişi bir hekime artan bir şekilde onun nasihat edeceği ilaçları kullanmanızı nasihat ediyoruz. Hekimin önerdiği ilacın detaylarını öğrenmek için ise yeniden Rahatsızlık ve Hap Rehberi uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Başvuru özellikleri

Hastalıklar İlaçlar Tıp terimleri sözlüğü Faktör maddeler Etkileşimler Hesaplamalar İnternet bağlantısı olmadan kullanabilme

 

Hastalık ve İlaç Rehberi indir

 

140 kez indirildi