Hatim Hesaplama indir

Hatim Hesaplama indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hatim Hesaplama, Yasin, İhlas ve diğer hatimler için kimin kaç tane okuması gerektiğini bildiren kolay bir Android hatim uygulaması.

Hatim Hesaplama, hatim indirmek isteyenlerin yardımına koşan ve hangi kişinin kaç tane okuması gerektiğini gösteren kolay fakat son derece faydalı bir Android hatim uygulaması.

Yasin, İhlas, Ayetül Kürsi, Salat-ı Nariye, Tevhid ya da öteki hatimler için kaç kişinin kaç tane okuyacağının hesabını yapabilen kullanım bunu belli başlı sayfası üstünde net olarak gösteriyor. Eğer yerine getirmek istediğiniz hatim, dilekçe içerisinde yer alan kayıtlı hatimler içerisinde yoksa öteki hatimler bölümüne girerek kaç adet okunacağını yazarak hesap yapabilirsiniz.

Hatim indirme sürecinizi kolayulaştıran ve bir yandan kayıt aşağı tutmuş olan uygulamayı Kuran okuyan herkesin kullanmasını nasihat ederim. 1 MB gibi küçük bir boyutu olan tatbik Android cihazlarınızı yormuyor ve sorunsuz olarka çalışıyor.

Şık tasarımı ile gözlere hitap eden uygulamayı kullanırken de herhangi bir bıkkınlık yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer aralıksız hatim indiriyorsanız, Hatim Hesaplama uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde bulundurmanızda üstünlük var.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi