HeadsOff indir

HeadsOff indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HeadsOff uygulaması ile Android cihazlarınızdaki rahatsız edici bildirim popup pencerelerinden kurtulabiliyorsunuz.

HeadsOff uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının Lollipop sürümünden sonra gelen popup bildirimleri ortadan kaldırabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir yardımcı başvuru formu. Geçmişteki Android sürümlerinde, herhangi bir bildirim geldiğinde bu bildirim ekranımızı işgal etmezdi ve sadece bildirim çubuğunda görünürdü. Yeni Android sürümlerinde ise ekranda kendini gösteren bir pencere beliriyor ve öyle çok kullanıcı bu durumdan rahatsız.

HeadsOff’un epeyce basit kullanımı doğru ekranın üstteki bölümünde ortaya meydana çıkan bu bildirimleri ortadan kaldırmak olası ayla geliyor. Bütün uygulamaların bildirimlerini ortadan kaldırabilen fakat bu bildirimleri bildirim çubuğunda tutmaya devam edebilen HeadsOff, bu vesile ile kullanıcıların akıllı telefon uygulama deneyimlerini daha iyi hale getirebiliyor.

Popup pencereleri kilit ekranında da ortadan kaldırabilen HeadsOff, başvuru içerisinden satın alınabilecek pro sürümüyle birlikte bazı ek özelliklere de kavuşuyor. Bu özellikleri listelemek icabında;

ayrı olarak uygulama bildirimlerini kontrol etme Bildirim yazısı renk kontrolü Bildirim çubuğunda detaylı gösterim Bildirim yazı hızını belirleme Bildirim yazılarını kopyalayabilme

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da kusur mevcut yok ama gelişmiş özelliklerinin hepsinin ücretli olarak sunulması sebebiyle bedava sürümde fazla falza kişiselleştirme yapma şansına sahip değilsiniz. Hedeflemek için internet bağlantısı da gerektirmeyen ve sınırsız olarak kullanılabilen kullanım, göz atmadan geçmemeniz gerekenler aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi