Heater indir

Heater indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Heater, Android cihazınızın işlemcisini yorarak hemen ısınmasını sağlayan ve böylece soğuk günlerde ellerinizi ısıtmak için kullandırtan bedava ve yardımcı bir uygulamadır.

Hani böyle soğuktan elleriniz kulaklarınız titrer ve çok üşüdüğünüzü hissedersiniz ya, işte o günlerde kullanabileceğiniz uygulamalardan bir adam başına de Heater. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu başvuru, cihazınızın işlemcisini azıcık yorarak cihazın ısınmasını sağlıyor ve bu nedenle üşüyen ellerinizi de ısıtmak için Android cihazınızı kullanabilme imkanı sunuyor.

Uygulama üşüyen ellerinizi ısıtmasına ısıtıyor lakin bataryanızın bitmemesi gereken durumlarda çalıştırmamanızı öneririm çünkü alışılagelmiş bir uygulamadan fazla daha pozitif pil tüketimi gerçekleştirerek bataryanızı hızlıca tüketiyor.

Dilekçe ekranı üzerinde batarya sıcaklığı ve ne kadar ömrü kaldığı sayısal olarak gözüküyor. Uygulamanın geliştiricileri kadar önerilen değerler ise sıcaklık olarak maksimum 45 ve kalan batarya ömrü olarak da yüzde 10. Bu değerleri gördüğünüzde uygulamayı kullanmayı bırakmanız yararınıza olacaktır.

Basit ve elverişli bir dilekçe olan Heater sayesinde gereğinden fazla üşüyen ellere sahipseniz, zaman zaman kullanarak kellerinizin ısınmasını sağlayabilir ve üşümenizi engelleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi