Helium – App Sync and Backup indir

Helium – App Sync and Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Helium – App Sync and Backup ile Android uygulamalarınızı yedekleyip geri yükleyebilirsiniz

Helium – App Sync and Backup Android cihazınızdaki önemli verileri gözetmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir Android yedekleme ve Android senkronizasyon programıdır.

Helium – App Sync and Backup esas işlevi olan kullanım yedekleme kabiliyeti ile Android cihazınızda yüklü olan uygulamaları tespit eder, kullandığı verileri ve uygulamanın kök dosyalarını bir araya toplayarak sonra geri yüklenebilecek şekilde saklar. Başvuru ile SD kartınıza veya bulut depolama hizmetinize bu uygulamaların yedekleme dosyalarını kopyalayabilirsini ve ihtiyacınız olduğu zaman bu konumlardan uygulamalarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer kullanışlı yönü öteki Android cihazlarınızla kullanım verilerini eşitleyebilmesidir. Bu şekilde öbür Android cihazlarınızdaki uygulamaların benzer şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dengeleme sırasında cihazların aynı ağ üzerinde olmasına lüzum yoktur. Helium – App Sync and Backup kullanarak yedekleme yapabilmek için Android cihazınızın rootlanmış olmasına lüzum yoktur. Root gerektirmeden yedekleme yapabilme uygulamanın çok öne çıkan özelliklerindendir.

Helium’u kullanmaya açtırmak için şu adımları takip etmelisiniz:

Android cihazınıza Helium uygulamasını yükleyin Helium masaüstü programını bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın. Programı bu bağlantıdan indirebilirsiniz:

Windows sürümü:

Mac sürümü:

Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın (Nexus 7 veya Nexus 10 gibi cihazlar için USB temas modunu “PTP” olarak ayarlamanız gerekebilir) Helium Android uyglaması bu aşamada aktif olmalıdır

Helium – App Sync and Backup bedava versiyonun özellikleri:

Verileri SD karta yedekleme ve yedeklenen verileri SD karttan geri yükleyebilme Verileri bilgisayara yedekleme ve yedeklenen verileri bilgisayardan geri yükleyebilme

Helium – App Sync and Backup Premium verisyonunun özellikleri:

Reklam yoktur Otomatik yedekleme zamanlayıcısı Android cihazlar aralarında senkronizasyon Bulut depolama hizmetleri kullanarak yedekleme ve geri doldurma (Dropbox, Box, Google Drive)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi