Hexamob Recovery Lite indir

Hexamob Recovery Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hexamob Recovery Lite ile Android cihazınızdaki silinmiş dosyaları geri getirebilirsiniz

Eğer rootlanmış Android cihazınızda yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz bir vasıta arıyorsanız Hexamob Recovery Lite ihtiyacınızı karşılayacak bir Android dosya kurtarma uygulamasıdır.

Bilgisayarlarda yaygın olan dosya kurtarma yazılımları ile dosya kurtarma işlemleri kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Telefonumuzun dahili belleği ya da us kartı söz konusu olduğunda ise bu işlem için geliştirilmiş bir başvuru formu bulmak epeyce güçtür. bu nedenle Android cihazlarda dosya kurtarmak için özel bir uygulamaya gereksinim duyulmaktadır.

Hexamob Recovery Lite bu ihtiyacınızı tedarik eden elverişli bir uygulamadır. Fotoğraflarınız, müzikleriniz, videolarınız ve diğer dosyalarınızı tarayıp tespit ettikten sonra kurtarabilen Hexamob Recovery Lite bu silinen dosyaları geri yüklemektedir. Kolay bir arayüze sahip başvuru formu zahmetsizce silinen dosya tarama ve dosya kurtarmaişlemlerini gerçekleştirmenize müsade verir.

Hexamob Recovery Lite uygulamasını rootlanmış olan tabletlerinizde veya telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Çoğu sayıda dosya türünü tanıyabilen kullanım vfat, ext2, ext3 ve ext4 dosya sistemlerini desteklemektedir.

Hexamob Recovery Lite total recovery ve selective recovery gibi ayrı dosya kurtarma metodlarını kullanıcılara sunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi