Hexlock indir

Hexlock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hexlock, Android telefon ve tabletleriniz üzerindeki uygulamaları kilitleyerek diğer kişiler kadar girilmesini engelleyin.

Hexlock, Android telefon ve tabletler için aygıt kilitleme yerine özel olarak sadece istediğiniz uygulamaları kilitleyerek sizden öbür kişi ve kullanıcıların bu uygulamalara şifreyi bilmeden erişmesini engelleyen yardımcı ve güvenilir bir Android uygulaması.

Bilhassa zeki telefon veya tabletiniz arkadaşlarınız ya da aile bireyleriniz tarafından sıkça ele geçiriliyorsa bu başvuru hayatınızı kurtarabilir.

Bireysel bilgilerinizi taşıyan özel uygulamalarınızı belirleyeceğiniz şifre ile kilitleme imkanı sunan Hexlock, böylece istediğiniz uygulamalara sizin dışınızda kimsenin erişmesine müsade vermiyor. Meraklı gözlerin istemediğiniz bilgilere erişmesini engelleyen uygulama, cihazınızı kilitlemeden yalnızca gereksinim duyduğunuz uygulamalara şifre koyabilmeniz için geliştirilmiş.

Çocuklarınızın cihazınızda oyun oynarken kontrolü elinizde bulundurmanızı karşılayan başvuru, uygulama içi satın alma işlemi yapmalarını engellediği gibi, cihaz ayarlarında değiştirme yapmlarını da önlüyor.

Telefon ya da tabletinize görmek isteyen arkadaşlarınıza cihazı dar kuytu verebilmenizi sağlayan Hexlock, verirken istediğiniz uygulamaların kilitli olmasını sağladığı için, içinizin de rahat olmasını sağlıyor.

Hexlock üzerinde oluşturacağınız kullanıcı profilleri bir uçtan bir uca evde ve iş yerinde bambaşka uygulamaları kolay ve çarçabuk kilitleyerek duruma kadar profil kullanabiliyorsunuz. Örneğin meslek yerineki arkadaşlarınızın erişmesini istemediğiniz uygulamaları iş profiline eklemeniz ve aile bireylerinizin ulaşmasını istemediğiniz uygulamaları da konut profilinde kilitlemeniz, yer değiştirmeniz durumunda yalnızca profil değişimi yaparak gerekli uygulamaları kolayca kilitlemenizi sağlıyor.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Android mobil cihazlarınıza derhal indirip, dilediğiniz uygulamaları istediğiniz parola ile kolayca kilitleyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi